| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nene, USA. To jsou takové detaily, které člověka při návštěvě nenapadnou, ale když tady žije, tak je to do očí bijící - jako třeba když prší, a jdeš pěšky, tak tam auta staví a ptají se, jestli nechceš někam odvézt a tady tě ohodí blátem... nebo jdeš k dítěti na očkování, bojí se, tam ho sestřička uklidňuje, něco mu dá, tady sprdne jeho i mně, že si ho mám podržet... tam je normální usmívat se a zdravit, tady jsem to dělala ze začátku a lidé se většinou zamračili a otočili, jako bych byla nějaká otravná feťačka. Tam když jsme si koupili auto, tak sousedi nám ho pochválili, tady nám ho do druhého dne někdo objel klíčem a ještě jsem pak zaslechla drby, kde jsme na to vzali, když je manžel nezaměstnaný, a že jsme možná z té Ameriky odjeli, protože jsme tam něco ukradli... ~d~~a~ Stejně tak přístup k dětem, starší je astmatik, tam na něj brali ve škole ohledy učitelé i děti, tady měl ve škole jednou záchvat a od té doby se mu děti smějí, že je krypl apod., nemůžu s ním nikam jít, protože se všude kouří, a on pak dusí. Když si venku hrají, výskají, tak soused na ně permanentně řve, ať jsou potichu, i když jsou tři hodiny odpoledne.... prostě takových detailů je tady spoustu a když se to sečte, tak ta moje nechuť vzrůstá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.