| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a jinak aby sis nemyslela že tu dělam chytrou přitom nevim a co jde, tak sem si tim prošla taky...
po svatbě semnou byl manžel rok doma.Nikam nešel ani na pivo s kamarádama a já sem si na to jaksi nějak zvykla.Takže když na mě po roce vytasil,že takhle to dál nejde,že taky chce někam jít a taky sám s kamarádama,že to nejde aby sme byli furt jenom spolu nebo seděl pořád semnou doma,že by se z toha asi za chvíli zbláznil,tak sem z toho měla hodně velkej mindrák.A hádání a nějaký prosazování toho že mi to neni po vůli vedli jen ke zhoršování našeho vztahu.Pak sem se probrala a začala věci chápat jinak a od tý doby je dobře nejen mě,protže sem se odpoutala od toho břemene,ale i jemu a má ke mě uplně jinej vztah.a kolikrát když mu řeknu klidně běž,já si tady naliju trochu vína a posedim si na zahradě(mam to o to horší že já nikam nemůžu protože máme malinký děti) tak mi řekne a to já tě tady nemůžu nechat,to by mi bylo blbý:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.