| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když odpovím pouze na otázku a velice jednoduše, tak vadí proto, že zdržují nadanější děti, protože učitelka se musí věnovat těm dis a jinak postiženým.

Samozřejmě to tak jednoduché není, je učitelka, která to zvládne lépe a učitelka, která vůbec.
Sama mám prostřední dítě disgrafika, vím o čem je řeč, denně jsem se s ním hodinu až dvě učila, učitelka to vůbec nezvládala, jela podle nadanějších dětí a na ty pomalejší prděla (často to ale bývá naopak). Až ve 4. třídě dostali jinou kantorku a to bylo nebe a dudy oproti té předchozí, uměla rychlejší děti zabavit složitejším úkolem, uměla to s těmi pomalými, fakt naučila.
Dnes syn studuje VŠ a nějaké DIS je úplně fuk, je to chytrej kluk.
Ale ze své zkušenosti vím, že takových učitelek moc není. Většinou se věnují pomalejším dětem, ty "chytřejší" se nudí a rodičům se toto nelíbí, pochopitelně, ostatně já se jim ani nedivím. No a místo na neschopnou učitelku nadávají na děti, které za své postižení nemohou a perou se za to, aby je přeřadili jinam, aby nezdržovaly v učení ty jejich nepostižené.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.