| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evo, klobouk dolů a gratuluji, že si dobře ovládla angličtinu bez pomoci a bez podpory. To se skutečně hned tak nevidí. Na sebe bych to nevztahovala, za mě se učila ve škole jen ruština, k níž jsem měla a mám naprostý odpor, takže to bych posoudit nedokázala. Angličtinu jsem se učila až sama o své vůli a motivaci později. Jenže dnes se angličtina na základkách učí a bavíme se tu o tom, že se učí špatně a pomalu. Netvrdím vůbec, že je to chyba rodičů, chybu vidím v učitelce, v celém systému, ale kdyby všichni rodiče dovedli aspoň ocenit snahu, přemýšleli nad tím, věřím, že by se děcka pohnula dopředu rychleji. Takhle jsou vepředu ti, kteří jsou přirozeně chytří a ti, které rodiče k angličtině vedou třeba už delší dobu a jak k tomu přijdou, že se mají nudit, stagnovat, čekat a neotravovat?

Chodily byste do jazykovky, která má třídy 24 studentů velké? Já teda ne, čili systémová chyba. Pokud by ale bylo možné tuto třídu rozdělit na dvě skupiny dle pokročilosti, už by to bylo o něčem jiném. Čili ano, učitelka se vymlouvá, ale zkuste si učit nehomogenní třídu o 25 studentech a uvidíte samy, jak je to těžké~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.