| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

neber to tak tragicky, já sama jsem atopik a mám tři děti atopiky. Kortikoidům se také hodně vyhýbám.. ale také vím, že občas stačí namazat jen 1x a slabou vrstvu. Tak jí to prostě malinko mázni večer po koupání a pak uvidíš.

Jinak mě teď na nejmladšího - za týden 1 rok nejvíc pomáhá koupat v linola oel bad - předepisuje dětská, takže doplácím jen 10kč za recept a pak natírám dle potřeby, když je suchý. Nejvíc nám zabíral dermalex - ale je dost drahý 400kč 100g, mě dává vzorky dětská a ten dermalex je bez kortikoidů, ale mě třeba osobně na ty ruce vadí - do ekzemu mě to štípe, malému to ale pomáhá.

Jinak na každé dítko zabírá něco jiného, ale fakt bych se nebála.. já byla roky jako dítě mazaná flucinarem, nic lepšího nebylo - dnes je to mnohem dál.. tvrdily, že to omezuje plodnost a zatím mám tři krásné v rámci možností zdravé děti a to se chlap o mě pomalu jen otřel.. :D (tedy u dvou, ta prostřední nám dala zabrat).. :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.