| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawllo, nechci se do TEbe pouštět. Vím, že jsi to sem psala už X krát gymply nesnášíš...jejich rodiče ještě míň a ty děti tam lituješ.....(pochopila jsem to a rozumím tomu názoru)


pořád tu v X diskuzích píšeš o toleranci......,ale nějak mi někdy u Tebe trošku chybí.

Popíšu Ti sytuaci mého staršího syna....ve školce se zdál normální...sice nemluvil...patlal..4 roky tvrdé práce na logopedii a projevil...my zjistili, že za ty roky do sebe vstřebal neuvěřitelné množství informací(z kterých žije ještě nyní na gymplu- přírodověda a jiné dokumenty)...a hlavně...někde se nám před první třídou naučil násobit...~8~
Hledala jsem základku kde ho za to úča nebude šikanovat.....našla jsem super základku. Ale měl problém- byl jiný...dle třídní je mentálně o 2 roky napřed a neměl kamarády...neměl si s kým pokecat....pokecal si jen na kroužku....kde maloval s dětma o 2 roky staršíma.....
A v to byli sutuace kdy mi ho prostě bylo moc líto......on prostě řeší jiný věci..a o tom chce kecat....momentálně štěpí atomy....nějaký pole elektrický ....

NA základce měl pořád práci navíc- vlastivěda přírodověda.....jinak by se dost nudil.Neustále se nudí v zemáku...ty věci dávno zná a umí....ještě se ho neučil a jinou známku než 1 nedonesl.

A proč Ti to píšu.....Luk má první rok jeho školní docházky na gymplu....a má konečně kamarády...jak jsi napsala...ten " mimoň " prostě na základce nezapadl a s dalšíma 3 podobnýma tvoří super skupinku a schází se a jsou moc spokojený...má konečně společné téma k řešení a tak......pochopila jsi co ti chci napsat.

Prostě Ti mimoni na základce nemaj dost mimoňů na kamarádění. A gympl jich je plno.~:-D

A POKUD můj mimoň byl nešťastný snažila jsem se mu najít něco kde by šťastný byl a je. POokřál jak řekla jeho babička.

trošku jsem se rozepsala a moc se omlouvám.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.