| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Meegy,jestli je babička normální a svéprávná,dokáže pohlídat dítě ať je kde je,nezáleží na tom jestli je dítě doma,na chatě,v zoologický,v prasečáku nebo na rozhledně.Pokud tomu tak není,je houby platné že s ním babička bude doma.A k tomu co jsi psala o tvém muži níže-jako malý děti jsme jezdily na saních z kopce,který vedl přímo na silnici.Rodiče o tom věděli a nechali nás tam jezdit.Taky jsme sáňkovali z kopce,kde to fičelo o sto šest a kopec vedl rovnou do potoka.Přesto jsem se dožila 38 let a mám dvě děti.Sáňkovat na silnici a do potoka bych je nenechala.Nenechala bych je chodit ani samotné ze školy po několikakilometrové opuštěné cestě mezi lesem a křovím,jako to dělá moje sestřenice s desetiletou dcerou,a nenechala bych je jezdit na kole obcí při mohutných záplavách,jako jedna ze sousedek.To už si každý musí srovnat sám se svým svědomím,co považuje za nutné a co ne.Já mám třeba doma kvůli dvouletému synovi zaslepené všechny el.zásuvky,branky na schodišti apod.,ale ale polstrovat stěny a podlahy,aby se náhodou chudáček neuhodil kdyby spadnul,to nebudu.Připoměla jsi mi mýho tátu,ten nadává,když je venku 15 stupňů,že má moje dcera holej krk a běhá rozhalená venku~t~~t~~t~~t~.Jeho představa je červen-nutná šála kolem krku,jinak dítě onemocní~t~~t~~t~.Když si dcera vezme příborový nůž,zachvátí ho panika a s hrůzou v očích na ní křičí,aby ho hned uklidila,nebo dojde k neštěstí.Dceři je osm~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.