| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,při prvním dítěti jsem pracovala na plný úvazek (práce doma,ale od nevidim do nevidim),jen abych si udržela místo a zaměstnavatel (chudák malej) nemusel hledat náhradu.V období krize mě stejně propustil ... .Tohle období mé MD bylo fakt šíleně hektické,manžel v týdnu mimo domov,babičky pracující a stejně hrozně daleko....ještě teď mám kopřivku,když si na to vzpomenu.Doma bordel,dítě uřvaný,já s nervama v ...,v lednici zima a hlad,prádlo bylo 2 dny na šňůře,nebo i v pračce,lezla jsem skoro po zemi,jak jsem byla utahaná a do toho od rána do večera zvonil telefon a někdo po mě pořád něco chtěl.HROZNÝ !!!
Při současné MD se " válím " doma s dítětem,sice mám hlouběji do kapsy,ale ta rodinná pohoda,uvařeno,uklizeno a všechno funguje v klidu...to mi žádný pracovní úvazek nenahradí. Všude se mluví o tom,jak by se ženám na MD mělo vycházet vstříc,v TV ukazují pracující matky,ale já bych to opravdu doporučit nemohla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.