| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"vyjimecne"~t~

My jsme si prosli docela silenym obdobim pred rokem- pul rokem, kdy nejstarsi syn mluvil cesky na urovni dvouletyho ditete- jednoduchy zakladni vety, ovsem nemecky uz mluvil plynne... JENZE problem byl v tom ze byl zvyklej ze na me mluvi jen cesky. Takze nase komunikace byla v podstate nulova~d~ rekl par slov, pak ehm ehm a pak se bud rozbrecel nebo mlcel, cesky nerozumel a na nemcinu z me strany nereagoval. Poprve jsem slysela vlastniho syna plynne mluvit v jeho 3 a pul letech, kdyz on byl v obyvaku s chuvou, ja byla v koupelne a nechala jsem pootevreny dvere~d~ poprve jsem slysela jak vubec neco vypravi, jak rika co delal ve skolce, jak rika ze ho neco boli, ze se mu neco nelibi, jak vubec mluvi v celych vetach... do ty doby jsem v podstate nevedela o cem premysli, co zazil a podobne, vyptavala jsem se ostatnich (nemecky mluvicich) co jim rika~d~

Od ty doby se to zlepsilo, jednak se pozdeji zlepsila i jeho cestina, takze se dokaze jakz takz vyjadrit, ackoli mluvi porad jako barbar, a jednak si zvykl i prede mnou pouzivat nemcinu a nestydi se za to, a DIKY BOHU ZA TO...

ale na tu dobu kdy nerozumis vlastnimu diteti a nemas jedinou sanci se s nim bez tlumocnika dorozumet, a mas pred sebou v podstate cizi dite ktery vubec neznas nikdy nezapomenu~l~

Proto rikam... zakladatelka vubec nevi do jakych situaci se muze dostat a co to vsechno obnasi~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.