| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezký den, mám takový dotaz. S přítelem již 5 let máme jako jedinou ochranu přerušovanou soulož. Antikoncepci nemohu brát a přítel kondom nechce ani vidět. No nevadí, 5 let se nám to daří, přítel si dáva velký pozor, vyndavá ho dlouho před vyvrcholením a plodné dny většinou vynecháváme.Ovšem tento měsíc jsme to dělali přesně při mé ovulaci a já deset dní na to měla krvavý výtok. Vím, že to vypadá, že bych mohla být těhotná a ten výtok by mohl souviset s uhnízděním vajíčka, ale přeci jen mne zajímá, zda některá nemáte podobné zkušenosti a nebylo to z jiného důvodu? Na prohlídce u gynekologa jsem byla před čtyřmi měsíci a bylo vše ok. My totiž miminko ještě nechcem, ale pokud bych byla těhotná, tak si to samozřejmě necháme, jen jsme chtěli až později. Nepiště mi prosím něco ohledně toho, proč se nechráníme jinak apod., ale jinak děkuji za příspěvky. Hezký den.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.