| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Florence:
Predpokladam, ze to byla ostuda pro snoubence, kteri se zachovali jak idioti, kdyz jim vadilo 1 male dite!!
Pripadne ostatni svatebcany.
Ne pro tu matku s tim ditetem!
Jinak o takovych blbeccich, co nekam zakazou jit s detmi si myslim svoje!! ~a~~q~~o~
A nic pekneho to neni!

Mam deti 2, brzo 3.
A vetsinou stejne nemam hlidani (babi s dedou, oba pres 60let jeste stale naplno pracuji), rozhodne ne v tydnu. A i kdyby na spoustu akci je moc rada beru sebou.
Vcera /nebyt po vyrvani nervu ze stolicky v patek dopo a zub me nebolet/ jedu sama busem z budejovicke, v 8.mes.tehu s 2 malymi detmi uplne bez problemu do Stirina na garden party, kam jsme byli pozvani!!

Na moji vlastni svatbe krome me tehdy 22 mes. stare dcerky bylo deti habadej - od vsech ostatnich svatebcanu a kamaradek!
A nikdo s tim problem nemel!
Ani personal "lepsi" restaurace v Grebovce!

Takze za sebe radim - syna vem sebou na svatbu a nestresuj se nejakym hlidanim!
Uvidis, ze i male dite si svatbu uzije a bude rado za zpestreni denodenni rutiny vsedniho zivota!!!

Navic, co se mi v srpnu 2007 na dovce v Egypte libilo nejvic byl prave fakt, ze tam vubec matky deti neodkladaji na hlidani ani pri vecerni/nocni navsteve lepsi restaurace ci kavarny a sve deti nosi/vodi vzdy sebou!!!

Jasne nekdo muze rict, ze je to nezodpovedne vuci kojencum apod. Ale jiny kraj jiny mrav a v cechach je bohuzel stale lepe snaseno odlozeni deti chuve/babicce nez chodit vsude s nimi.

Nejsem toho zastancem /moje deti travi s babi a dedou dost vikendu, ale v tydnu se mnou absolvuji urady, doktory, proste vse/.

A to jeste moje mama je ucitelka MS - cili profesional, ja pedak nedostudovala.....sama jsem parkrat hlidala kamaradce /musi pracovat, jesle soukrome drahe a rodicak potrebuje, tak do statnich dat ani nemuze i kdyby meli misto/.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.