| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, prosím o rady, mám tříletého syna, od dvou let je přes den bez plen, chodí hezky na záchod, nočník ho nenadchl. V noci to stále nezvládáme, ale to teď neřeším. Problém je v tom, že mi donedávna tak krásně chodil na záchod, úplně sám, a bude to tak měsíc nebo dva, co se začal znovu pokakávat. Nejprve se to stávalo jen občas, pak třeba týden kakal výhradně do kalhot a týden zase na záchod, no a teď už tak 3 týdny kaká jenom a zásadně do těch kalhot. Dokonce mi začal dělat to, že když ho dám po obědě spát (to samozřejmě musí mít plínu), tak chvíli jen tak leží, povídá si a pak se otevřou dveře a syn mi s úsměvem nese plínu s hovínkem... Dnes se to stalo myslím potřetí. Můžu vysvětlovat jak chci, ptám se ho, jestli ví kam se kaká, ale on se jen usmívá nebo odbočuje od tématu a nikam to nevede. Zkouším ho dát na záchod preventivně, ale on tam sedět odmítá, tvrdí mi že se mu kakat nechce, tak mu to teda věřím a za chvíli to má opět v gatích... Připomínám, že žádná zásadní změna se u nás v poslední době nestala, narození sourozence se událo už před 21 měsíci takže nějaké žárlení jako důvod nevidím, do školky chodí vždycky 5 dní v měsíci už od 2,5 let, nic zásadního, fakt nevím proč se tak děje... Poradí mi někdo zkušenější? Děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.