| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

duši chápu a miluju, jen - jak tu psaly holky se tak nějak... nesmí nic "vykulit" v momentě, kdy jen potřebuješ silnější rozvod na elektriku a neplesnivé zdi, či ... divnou statiku...

aby pak nenastoupili odborníci a to, že dům s pozemkem, krásným - stál to, co zvládnete, ale.... máte alergický děti, netáhnoucí komín, ze střechy občas něco teče.. (no, ono jen místy), plesnivějící zdi, divně pochoduje střecha...

Nám se staré domy líbí. A opravdu moc, jenomže ... právě výše zmíněné nás stálo polovinu toho, co jsme vrazili do zcela nového domu... k bydlení - to první je chalupa, kterou oba milujeme, kdybychom tušili... máme přes sebou hypotéky jen poloviny...

Nejhorší a největší finance spadly do investic, které vůbec nejsou vidět.. ale už není plíseň apod.

S mým mužem bych do podobné akce - tj. starší RD nešla. Ani s mou povahou k tomu. Manžel není manuálně žádný šikula a já jsem fakt netrpělivá baba.

Duši chápu, líbí se mi i vlastní přičinění, ale odizolovat mokré zdi nedovedu, manžel taky ne... a ty náklady jsou někdy šílené.

Takže radím dobrého kámoše, co tomu rozumí a odhadne rekonstrukční náklady ve smyslu - LUXUS... tzn. všude sucho, ze střechy neteče, klid v podobě funkčních trámů, plíseň na dobu určitou.

Asi to píšu zaujatě - ale dle svého - a zmiňuji, že mne velmi baví nalézat na půdách staré věci a hrát si s nimi, ale míň mne baví plíseň či hroutící se střecha.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.