| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já si mám jít pro výsledky TT teď ve čtvrtek (už jsem tam volala v pátek, proto znám výsledky) a jakmile je budu mít v ruce, tak bych chtěla Dr. Vlašínovi písnout email, nebo mu zavolat a zkonzultovat postup - budu v 18 týdnu (na začátku), takže pak ještě do 20tt kdy se dělá UZ cca 14 dní (chci jít zase k Dr. Vlašínovi). Nevím zda tak dlouho čekat, pak než mě zase objednají na genetiku a odběr....a pak 14 dní výsledky, to by bylo asi už po 24tt (takže stejně pozdě). Jedině že bych se objednala ve 20tt na UZ i na genetiku (hned nějak po tom UZ) a kdyby mě Dr. Vlašín genetiku nedoporučil (přesvědčil mě že je to OK - ale já to asi budu chtít vědět 99%) tak bych termín zrušila.~d~
To čekání na výsledek bude stejně strašný ~8~ čtrnáct dní a ještě pak výsledek na internetu?? - a co se člověk dozví (pozitivní X negativní, jaká vada se dá očekávat, nebo zas nějakou pravděpodobnost???)to s tebou ani nikdo neprokonzultuje::~e~~d~
je super, že ti to dopadlo dobře, moc vám držím pěsti i nadále ~x~~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.