| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, tak zkusenost s prekotnym porodem v aute mam starou pet mesicu ~;).
Od prvni kontrakce po porod miminka ubehlo 25 min. Porodnici mam zhruba deset min., ale nestihli jsme dojet, tak mne odrodil manzel v aute.
Mela jsem prekotny i prvni porod, ale trval skoro hodinu, druhy porod trval kolem ctyr hodin, oba porody zacly odtokem plodove vody. Treti porod zacal silnou kontrakci, ktera mne vzbudila ze spani, pak prisla jeste jedna a pri dalsi jsem mela uz nutkani tlacit, plodova voda mi praskla prave pri treti kontrakci.
Kdyz mi v aute doslo, ze do porodnice nedojedeme, tak jsme zastavili, manzel zavolal zachranku, sundal mi kalhoty a pak uz jen chytal miminko, jeste tedy musel pretahnout pupecnik pres hlavicku miminka, protoze jej mel omotany kolem krku. kdyz prijela zachranka, tak uz byl maly na svete, v sanite prestrihli pupecnik, maleho odsali, nechali mi ho na brise a prekryli nas folii. Porod placenty a osetreni probehlo uz v porodnici.

Druhy porod muze byt klidne normalni, ale pocitat se ma se vsim ~;) . Nuzky a podobne veci potreba nebudou, o to se postara zachranka, jedine co bylo potreba byla nejaka osuska do ktere se mimi mohlo po porodu zabalit a klidny manzel, ktery pomohl miminku ven. Mozna bych jen manzela poucila aby hlavicku miminka pridrzel a chranil mi hraz rukou, aby porod postupoval pomaleji a predeslo se poporodnimu poraneni.
Preju pohodove tehotenstvi a hlavne klidny porod ~;((.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.