| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera dostala od babičky k Vánocům tuto panenenku-byl to můj tip na dárek, tak se cítím za situaci osobně zodpovědná :-) Chtěla jsem pro ni panenku, která bude hezká, česací a hlavně kvalitní. V kamenném obchodě jsem ji u nás neobjevila, tak byla z eshopu a byla opravdu krásná, dokonce se ji mohly mít vlasy. Že kamínek z čelenky vypadl chvíli po rozbalení nad tím jsme mávly rukou. Jenže. Hned ten den večer jsem chtěla panenku posadit dceři na postel a jí upadly nohy :-( Ukázalo se, že nohy drží přes takový jakoby klub guma, která je na konci - v těle panenky jištěna kovovým kroužkem, který se jednoduše zlomil. Materiál kovu na první pohled nepůsobil nějak bytelně, byl dost měkký. Panenku jsem vyreklamovala a dorazila nová. No a té upadly v neděli ruce. Příčina stejná-už najisto jsem z těla vytřepala zlomený kovový kroužek. Jsem dost rozčarovaná, všude se zaklínají, jak jsou tyto panenky kvalitní a nám se stane toto. Dcera s ní zacházela hezky, není žádná ničitelka. Stalo se vám s panenkou této firmy něco podobného? Psala jsem i výrobci, pravda anglicky, německy neumím, ale nikdo se mi neozval :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.