| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Au-pair se věnuje převážně dítěti, tedy připravuje mu i jídlo, ale to jí nezabere moc času (Nutrilon, kaše, ohřívá skleničky), co uklízí, to jsou hračky, ale těch zatím též moc není. Hodně času tráví venku, což jsem požadovala. Když malý spí, je mi jedno, co dělá, myslím, že se i dost učí, je to studentka dálkového studia a někdy toho má opravdu hodně. Ale Oskar spí taktéž hodně, tak snad stíhá. Platím jí měsíční plat, který tu nebudu zveřejňovat, hodiny nepočítáme.

Uklízet mi chodí jiná slečna dvakrát do týdne, tím au-pair nezatěžuju. Jinak je skvělá, dělá spoustu věcí nad rámec toho, co by musela, třeba vezme psa ven pokaždé, když jdou ven jinam než na zahradu, za to jsem jí vděčná. Nebo mi teď venku zalívá kytky atd., taky by, samozřejmě, nemusela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.