| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj.
Já bych to neviděla tak černě. Mám doma ročního chlapečka a zítra si jedeme pro fenku labradora. Myslím, že je dobré už od mala učit dítě lásce ke zvířeti, ale samozřejmě i povinností k němu. Dřív byla hospodářství, kde měli krávy, ovce, koně, psy... a přitom doma dvě tři děti a všecko se zvládalo. Tak proč nezvládnout slovy JEDNO dítě a JEDNOHO psa. Před dvěma měsíci nám naše stará kamarádka labradorka zemřela na zánět dělohy a tak jsem se musela postarat jak o ni, tak o malýho. A že ta péče o 40 kilového psa není sranda. Pokud člověk chce, zvládne toho dost. Teď jsou všechny matky hrozně přecitlivělé z toho, aby nenadělaly ve výchově kopance, a přestávají věřit svým instinktům. Takže jestli máš pocit, že pejsek k vám do rodiny patří, je to správně. Jediná horší věc je ten byt. Ono už je poněkud jedno, jestli je to pes větší nebo menší, čůrat apod.budou potřebovat oba. Zvaž pro a proti, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že pes je úžasné stvoření, které vám přinese do rodiny spoustu radosti. Tak vzhůru do toho:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.