| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mandiso, klid, jsi OK.
Já jsem byla vždycky na exe trochu žárlivá (samozřejmě tajně), jednou jsem ztropila trochu scénu, když se mi doneslo, že někde s nějakou byl spatřen v důvěrném rozhovoru, no byla jsem označena za hysterku, žárlivku a "codělázkomáravelblouda", ovšem když se čas s časem sešel a on mi k ní odešel, tak jsem si uvědomila, že prostě nežárlím, když důvod nemám, a jo, když jo.
Protože intuici neradno podceňovat...zároveň si člověk nesmí nechat tou žárlivostí úplně zkazit život, takže: jo, jsem si vědoma toho, že se někomu případnému po mém boku líběj i ostatní ženy (i mně se líběj přece ostatní muži) ale dokud to nepřekročí určitou hranici (vyloženě se k sobě nechovají nějak nevhodně přede mnou záměrně tak, abych to viděla), nechci nic vidět, slyšet, vědět ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.