| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

poslání je fakt blbý slovo, prostě někdo dělá tu práci rád a někdo ne, někdo k tomu má vlohy a někdo nemá, ale poslání to není, poslání je fakt slovo vhodný do kláštera nebo charity, ale jinak se mi nějak nelíbí pro normálníé zaměstnání, i když člověk asi musí mít nějaké hnutí mysli, aby šel třeba dělat zdravotní sestru nebo záchranáře, ale tam už jde fakt o holý život, o přímou pomoc, sociálně potřební jsou stejná věc, ale jinak bych to poslání nepoužívala

já mám hlídání za 40 na hodinu, když potřebuju, ale to je zasev něčem jako matteřský centrum, když tam bude dítě jedno, platím 40, mají 40, když tam bude dětí 10, mají 400. A čekám od nich jen to, že si syn neublíží (moc, když se omlátí tak nějak normálně, tak ani okem nemlrknu, ale prostě ho hlídají)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.