| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V rychlosti jsem pročetla diskusi a docela mě překvapilo, kolik z Vás tu píše, že je to částka hodně nízká. Nevím kolik je dětem let, ale pokud bych je mohla hlídat u sebe doma a při nich v podstatě zvládnout svoje děti (sice už školního věku, ale přípravu do školy ....) a bylo by to dlouhodobě, tak bych to nejspíš přijala.

Už rok a půl hlídám u sebe doma chlapečka (od jeho necelého roku), mám ho podle směn maminky, která dělá krátký - dlouhý týden, takže přes den i noc. Dostanu pro něj vždycky na každý den oběd (přiznám se že se mi nechce vařit, pokud jsem doma jen s ním, večeři si vezme s námi), jeden jogurt a ovoce. Takže s námi i tak sní co jí zrovna děti - mléko, víc ovoce, zelenina .... Měsíčně ho mám asi 9 dní (pár dní ho má ještě jiná teta), teď přes prázdniny jen já, takže to je 14 dní, za hlídání mám 5000 Kč (v přepočtu na hodinu to je mezi 15-23 Kč). Beru to tak, že je s námi, dopoledne jsou děti ve škole, my většinou venku, odpoledne jsou zase školáci doma, takže si mohou hrát spolu (i když ven bych je samotné s malým nepustila), tak vyrážíme buď společně, nebo jsme doma. Sama mám zkrácený pracovní úvazek, takže když nehlídám malého, tak jsem v práci. Jeho maminka by víc platit nemohla, já mám zase peníze do rodinného rozpočtu které jsou jakoby navíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.