| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry den,nahodou jsem objevila vasi diskusi a neda mi to nereagovat. Sama jsem kdysi pracovala jako chuva a uz temnkrat jsem mela vice, nez tady pani popisuje 70,-/h a dnes rozhodne po praxi bych min jak 150,-/h nepracovala. ziju v Praze a toto je bezna cena za hlidani, kterou take davame za chuvu. Lide si trosku neuvedomuji, ze hlidat deti neni jako vykladat zbozi v BILLE za 65,-/h. A clovek, ktery si vezme tuto castku je presne, jak to tu nekdo napsal charita. Pokud vim, ze chuva , kterou mame je clovek schopny a mohu se na ni 100% spolehnout, nevidim duvod, abych ji davala almuznu. Samozrejme chuvu si porizuji lide, kteri na ni maji, kdybychom si to nemohli dovolit, tak chuvu proste nemame. Vim i o pripadu, kdy na vesnici pani dela za 80,-/h, ale take ma daleko jinci naklady nez nase chuva tady na okraji Prahy.
Mam kamaradku, ktera plati skoro 20.tis za mesic chuve za hlidani 2.deti. A ta chuva je s detmi od rana do peti hodin kazdy den. Vodi je na krouzky, krmi, "venci" :o) Je to silena palka, ale toto jsou bezne ceny v hlavnim meste ci na okraji. A pokud si rodina vazi sve chuvy, dokaze to i ocenit a tak by to melo vzdy byt. Deti jsou to nejcennejsi, co v zivote mame. Pekny den !

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.