| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mlada nejsem, jen mam trochu jine zkušenosti než Vy. Ja do prace jit musim - a to i za cenu, že mi z platu zustane hodinovy vydělek nějakých (možna) 80 Kč (po odečtení nákladu za hlídání) - jak píše Federika - degradující výdělek. ~:-D Bohužel (nebo naštěstí) jsem neměla takové "osvícené" rodiče, kteří mi do hlavy vtloukali to, že prachy a prachy jsou to dnešní měřítko a že tedy si mám podle toho vybírat profesi. (pardon, vy to jen dětem ukážete a ony se pak rozhodnou podle svého~; advokát o.k. notář:-©)ted jsem trochu ironická - pardon~;(( )Ve výsledku mi přišlo a zatím stále přijde, že pedagogická činnost je fajn, baví mě a v důsledku toho pak pracuji za podprůměrnou mzdu a často i zadarmo. Vo to nic. Stále pak nechápu, proč bych tím pádem měla platit hlídačce peníze, které já tak snadno (s praxí, vzděláním) si nevydělám??? Jako aby nezmrzačila moje děti? Pokud je mu to málo, nemusí to dělat. (NB tento čistý výdělek v našem regionu má opravdu málokdo).
PS: Toto púovolání (učitele)je také fajn pokud máte vlastní rodinu a chcete se věnovat dětem (vlastním) Tudíž nejsem nucená platit si chůvu za 20 tisíc a vybírat tak, aby rozvíjela osobnost mého dítěte ~a~ To si s manželem obstaráme sami. Těch pár odpoledních hodin, kdy mi hlídá "teta" (abych mohla částečně pracovat)osobnost mých dětí nijak nenaruší (zpočátku hlídala za 60Kč!!!)
Abych to shrnula: Mám hlídání za 80kč/hod. Nepravidelně - v průměru asi 20-30h měsíčně. Na inzerát se přihlásilo 10 uchazeček, vybírám dle referencí známých.(malé město, každý se zná s každým...)
PS: škoda, že ty chůvy to nemají také jako poslání, vážně škoda!!!~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.