| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mila maminko,
je mi lito, ze prozivas to, cim jsem si v urcite podobe prosla take. Jen v mem pripade slo o jedno miminko a zemrelo az par hodin po porodu. Bylo to nase prvni dite. Minuly tyden by nase zlaticko melo pate narozeniny. Ta bolest a prazdne misto jsou tu porad, ale kazdym mesicem to bylo a je lepsi. Za sebe ale muzu rici, ze ackoli (mozna protoze, nevim) jsem to zvladla bez pomoci odborniku na lidskou dusi i medikace, tak se s tim nevyrovnam do konce zivota, jen slz a fyzicke i psychicke bolesti bude mene a mene. Tehdy mi pomohli pratele (manzela jsem naopak musela drzet ja) prace a cas, nejvic mi ale pomohlo divat se do budoucna, tak jak se me snazil presvedcit uz lekar na detske JIP, kde jsem cekala, az mi z inkubatoru vyndaji meho umirajiciho syna, aby mi mohl zemrit v naruci Tehdy se mnou uz nemluvil o jeho stavu, ten byl dany, ale vyptaval se na me zamestnani a pozitine hovoril i o mem pristim budoucim tehotenstvi. Sice to v te situaci pusobilo trochu nemistne, ale bylo to to nejlepsi, co mohl udelat. Vytvoril tak v me mysli most mezi minulosti a budoucnosti,kde ta strasna udalost nebyl konec, ale predel. I pres tu bolest a to, ze jsem nemela do niceho chut, zacala jsem planovat pul roku dopredu dovolenou, ucit se spanelsky a chodit na masaze a kosmetiku. Zaroven jsme podstoupili radu vysetreni, abychom meli jistotu, ze priste se nam nic podobneho nestane, dokonce jsem navstivila lecitele, abych bylo jasne, ze jsem zdrava a nedovolila nejake blbe nahode (na pricinu se tehdy neprislo) pripravit nas opet o nase stesti. Na dalsi mimi jsme si museli pockat rok a pul, nez jsem znovu otehotnela. Stalo se to, az potom, kdy jsem zacala myslet na nove detatko vic nez na naseho andilka a prestala ho brat jako nahradu za nej. Dnes mame skoro triletou dceru a maleho kojenecka synecka a tam nekde nahore maji oba brasku a ja, ac nejsem verici (ale ani ateista) verim, ze ho jednou zase budu moct obejmout a rict mu, jak moc mi porad chybi a jak moc ho miluju.
Jsem s Vami.
Kdybyste chtela a nejak Vam to mohlo pomoci,klidne se mi ozvete. Preji Vam, abyste nasla take svou cestu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.