| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, ráda bych se svěřila, protože na mě padla nějaká deprese. Bude mi 27 a chtěla bych miminko. Přítel,který je o rok a půl starší, o tom samozřejmě nechce ani slyšet. Přítele moc miluji a nechci se ho vzdát,takže mi nezbývá, než si občas tajně pobrečet do polštáře :-( Minule se vyjádřil,že dítě v budoucnu chce, ale že to vidí tak kolem 35 :-( A svatba je samozřejmě také hudbou hodně vzdálené budoucnosti :-( Někdy mi připadá spíš ještě jako kluk a nevím co dělat, aby už trochu dospěl :-( Jediné dvě věci, které mě trochu utěšují jsou, že jsem tu jednou někde četla,že ve 27 ta největší chuť na dítě pomine a vrátí se až někdy po třicítce a také to, že kdyby se mi nepovedlo mít vlastní děti,tak si vždy můžu rozšířit vzdělání a jít pracovat třeba do nejaké SOS vesničky. Mrzí mě i to, že když jsem se s přítelem seznámila (je to asi rok a půl, bylo mu necelých 27), tak mi tvrdil, že by první dítě chtěl mít k třicetinám, což se mi zdálo ideální a čím jsme spolu déle,tím déle to odsouvá :""(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.