| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v tom má Mikita pravdu, aby se váš bezdětný vztah po létech chození nepřechodil a on už tuplem nebude mít důvod, proč plodit a ženit se

a aby ti to nesdělil někdy mezi 30-35 kdy se bude čím dál hůř hledat nový partner

zažila jsem to, cca v tvém věku počátek vztahu, ve třiceti řekl, že dítě ještě neee a neřekl kdy...vyděsila jsem se, věděla jsem, že možnosti po třicítce jsou už zúžené - kvalitní chlap - takže jsem počkala. No - dočkala jsem se, ale ten vztah už byl přechozený a dneska, když dojde na konfrontaci apod., z něj jen čiší, že on se ženit ani plodit nemusel, že to udělal kvůli mě - a to jsem ho nijak nepodvedla s těhotenstvím

vztah se nemá nechat přechodit, podle mě je stav ideál tak tři roky spolu chodit a pak dítě, jinak ten vztah začne vyšumívat - a ta společná bydlení na hromádce bez dětí tomu jen přispívají

nechci tě ovlivňovat, ale málokdy se muž rozhodne jít do dítěte až po letech, navíc častější je varianta, že když pak chce, tak si k tomu sežene mladší - ne sice cíleně, ale ten starý vztah je vyčpělý a on potká jinou - neokoukanou, mladší - a v ten správný čas, když už se vázat a plodit chce - a bum, najednou mu to nedělá problém, udělá to brzy a rád

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.