| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to si zdravým selským rozumem myslím, že dehydrovaná není. Prospívá krásně, kolik pomočených plen... pokud se za pomočenou plenu počítá jedno vyčůrání, tak to splňujem rozhodně. Těch plen je díky BKM méně.
A právě předtím, než jde definitivně spát večer, tak se kojí hooodně aktivně, jakoby se chtěla právě nanoc pěkně nacpat~v~. i po půlhodince si cucne. Právě že až pak ráno začne skutečně vylučovat. Když jsem měla možnost být s ní v pokoji, tak je to i znát, kroutí se, mrčí... ale okamžitě usíná. Proto ji nebudím a nechám čurat do plenky. A když je pak tato řádně pročůraná, tak si nemyslím, že trpí dehydratací.
Zajímalo mě, jestli i ostatní bezplenkářky to takto mají podobně. a vidím , že ano. U první dcerky jsem vůbec BKm neřešila, a mívala po noci plenu totál durch.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.