| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...nemám čas tu moc brouzdat, ale knihu si přečtu (už jsi na ni tady odkazovala, vzpomínám si, ale zaomněla jsem název...dík. Ano, já mám jedno dítě a jako v určitém směru hyperpečlivá matka (v jiném zas naprosdtá salámistka) řeším tohle dilema dopředu. Znám ze svého okolí pár příkladů...a vlastně jsem sama měla pocit menší porce lásky oproti dvěma bratrům, myslím, že dost explicitní...kdy matka markantně preferuje jedno dítě. Osobně to pozoruju zvlášt u dětí stejného pohlaví. Například kolegymě manžela má 2dcery, vím, že je nesmírně pečlivá matka, ale asymetrie "lásky" je u ní znatelná v každém gestu, slovu. Přitom vím, že kdyby jí to někdo řekl, byla by velmi neštastná, hrozně se snaží být dobrá matka. Dnes jsou z holek slečny, ale ta starší (moc hezká a šikovná) je taková zakřiknutá, zakomlexovaná...vždy je mi z toho smutno. Nerada bych, abych jednou byla jako ona, ale děsí mě, že ona jistě nejedná vědomě, ale jakoby tohle není v její moci: jednat spravedlivě, snad i mít holky stejně ráda...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.