| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím na kolik je moje a "mé" zkušenosti odpovídající, protože se jednalo o seznamku z našeho církevního časopisu, ale moje sestra si dávala inzerát několikrát a až tuším napodruhé našla opravdu lásku svého života - má s ním 3 děti a je maximálně spokojená už přes 12 let. Já jsem si dávala inzerát taky několikrát a stále jsem se nemohla odpoutat od přítele, jehož zvláštní způsob dávání na jevo lásky mě sžíral až do morku kostí a já jsem věděla, že prostě od něj mi pomůže jen jiná láska. Napodruhé to vyšlo - přišla mi hromada odpovědí a jen jedna jediná se mi nelíbíla... když se mi nezalíbil nikdo dala jsem šanci i klukovi, kterého jsem znala od malička a měla jsem vůči němu strašně moc asociací, ale prostě Bůh podle mě věděl, že patříme k sobě byť kamarádky se klepaly do čela, že mu vůbec odepíšu ~k~ a některé do dnes nechápou, že jsme se my dva dali do kupy. Z prvního rande se mi nechtělo domů a ani jemu, takže jsme spolu byli od poledne do noci a chodili jsme okolo řeky, po lesech a luzích ~:-D Chodili jsme spolu 2,5 měsíce a požádal mě o ruku a za další 4 měsíce jsme se vzali. Jsme spolu coby manželé desátým rokem, máme dvě děti a svého výběru nelituji :-) A z těch podobných asi Tobě se další naši známí našli přes normální myšleno necírkevní inzerát - dokonce inzerát, který si ani slečna (dnes paní) nedala - dala ho za ni kamarádka na základě sázky, že když se do 29. let nevdá, tak jí dá inzerát a dala...Dnes jsou 3. rokem manželé a jsou moc spokojení ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.