| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme se seznámili na inzerát, jsme spolu 18 let a je nám spolu čím dál tím lépe (fuj fuj :-)). Taky, jak někdo psal, jsem se rozhodla po zkušenostech s náhodnými známostmi pro inzerát, který by eliminoval alespoň částečně co jsem nechtěla.
Nicméně mi bylo 23, inzerovala jsem a přitom s někým chodila (který mi rozumově nevyhovoval), žádné hodiny mi ještě tikotem nezatemnily hlavu. Takže to bylo bezrizikové
A žádné třecí plochy či jak jsi to nazvala jsme teda neměli, kdyby byl jen náznak, nešla bych do toho (ani kdybych se bála samoty, řekla bych). Naopak jsme byli okouzleni tím, jak se shodneme - ale myslím, že to vše bylo spíš na intelektuální nebo řekněme rozumové úrovni (i když jsme se si samozřejmě taky líbili).
Nebyla jsem nikdy tak moc zamilovaná, tak jak se to děje když je seznámení spontánní, ale zato ho mám čím dál víc ráda :-). Brali jsme se po roce, takže takové šílené chování jaké popisuješ by asi nazůstalo utajeno.

Nechtěl by se zkusit léčit, když v klidu uznává, že není v pořádku?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.