| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mne je 33 a mam podobny problem. Jiz nekolik osob, ktere se vzajemne nikdy nepotkalo, mi reklo, ze bych mela byt ucitelkou v MS. ted jsem doma s 2 detmi (2 roky a 8mi mesicni) a mam doma peknej srumec. Nemela jsem, nemam a nikdy nebudu mit zadne hlidani. A to je problem. velky problem. jak studovat v takovem veku, kdy uz to do hlavy poleze trochu pomaleji, jak zvladnout telocvik? uz jsem tu davala i tema Jak probiha vyuka telocviku...ja to asi budu muset vzdat...kvuli hlidani...a pak kvuli telocviku. ve 34 letech mne uz nikdo nedonuti vysplhat na lane nebo delat vymyk. je mi jedno za jaky cas, proste vim, ze z telocviku bych letela hned. Prace s detmi mne velmi bavi, teorii a hudebku bych urcite nejak splacala, ale tyto dve veci to cele brzdi. Take nechci sidit deti, jsou malinke a sidit sve vlastni deti na ukor studia o tom, jak deti nesidit by se mi pricilo. Take tady na rodine nekdo radil proste studovat a byt doma. Sem tam chodit na brigadu. To by se mi libilo ale mymu manzelovi ne. Dokonce jsem navrhla co takhle mit ditko c. 3, a pri te materske zacit studovat, ale to sem narazila. proste se pocita, ze se co nejdrive budu muset vratit do prace. pak by to s praci i treba na castecny uvazek ale bez hlidani vubec neslo. ~n~~a~~n~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.