| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jaani, on toho nemá víc, nejen charakter, ale o tom to není, nehodlám si ho brát ani s ním žít, dokonce už po něm nechci ani tu formu vztahu, jakou jsme měli dřív, tj. alespoň nějaké zdání exkluzivity. On je pro mě taky dobyté území, měly to být jen mechtle, klidně to tu na férovku přiznám, prostě v té jedné věci mi vyhovuje víc než všichni ostatní, nemůžu si pomoct, jen jsem si naivně myslela, že budou i tehdy, kdy budu chtít já, ne jen když se to bude hodit jemu, zatímco já bych se měla přizpůsobovat a čekat. Samozřejmě že ho nemůžu nutit, ani nenutím, jen kdyby aspoň dokázal na rovinu a včas říct - tehdy ano, tehdy ne, byla bych celkem v pohodě, ale ty jeho nejednoznačné, nerozhodné či vyhýbavé odpovědi mě deptají. Už jsem zapomněla na jeho pasivně-agresivní poruchu osobnosti. Prostě s ním žádné dohody neplatí, to by možná považoval za nátlak, je nevyzpytatelný, křehčí než ženská, musí se s ním opatrně jak s prvničkou, všechno ho rozhodí, prudší povahy než já by ho zabily. Ale tohle všechno já jsem nechtěla řešit, stačily by ty mechtle, vždyť kolika chlapům by tenhle typ vztahu vyhovoval... Ne, my do toho musíme zase míchat plno kravin okolo. No a paradoxní je, že jinde, když to začne sklouzávat jen k té matraci, mi to nevyhovuje a cítím se zanedbávaná. Achjo, asi je chyba u mě, vypadá to, že nevím, co chci... ~d~
Omlouvám se za upřímný výlev, snad jsem nikoho nepohoršila. ~f~~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.