| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

u nás to bylo taky podobně, šli jsme pro jistotu v necelých 3, ser starším, jenže prý je to brzo, no asi pro většinu dětí jo, vzala nás od 3, ona je klinická logopedka, lepší tu není, jezdí i do okolních měst, pracuje s postiženýma, všřím jí. u nás je problém spíš v synovi než v jejím přístupu, on ji miluje a onajeho taky :)
když ho tam brala v těch třech letech, taky ukazovala obrázky, syn se s ní hádal, že na obrázku jsou havrani a ne vrány :)))
ono jak mu bylo blbě rozumět, tak ona mu říká "ano, to jsou vrány" a on na to "ne, to nejsou vrány, to jsou havrani", jenže s tou výslovností jsem mu rozuměla jen já :))
prý v tomto věku většina dtí říká "pípí" a nebo ptáček, ale hádat se o vrány a havrany že to ještě nezažila :))
a tok to pokračuje i dál
pdačka pdíma pdacuje známe taky :))))))
ale básničky se u nás neujaly, to ho nebaví, takže u nás se logo cvičí spíš nad atlasem, aby tam byla Brazílie a Švédsko a podobně
u nás R už pomaloučku začíná, ale pořád ještě nemá v pořádku ščž a ĎŤŇ, sykavky mu trochu utíká vzduch bokem, třeba to bude časem lepší
š jsme pochopila, vysvětlila, od té doby ho umí, sice takový slyšitelně poctivý, ale je tam a časem to přestává být tak hlídaný, tak začíná znít normálně
od polohy jazyka a všeho při š jsem mu vysvětlila ž, začal s tím taky, většinou to jde.
jenže č je nepřekonatelný problém, to je málokdy, ono to chce prudký proud vdzuchu a to on prostě neumí

já mám občas pocit, že kdybysme nedělali nic, tak by to mělo průběh skoro stejný, prostě furt nic, pak to najednou skočí, a nebo tkay ne.Co už jednou začne, to se umí zase vrátit, a to i několikrát,

a nejhorší je, že minule logopedce při pokecu řekl, že je mu to jedno!!!
on tam chodí rád, proto cvičení vlastně nic nemá, ale není to pro něho priorita, bere to jako něco, co vždycky bylo a je a asi zůstane
ale prý se bude dál snažit, kvůli logopedce a kvůli mně

ne je to děcko normální? :)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.