| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Záleží, jak je tříleťák veliký...já mám problém vázačku od BabyIdea zavázat už na dvouleťákovi a to si myslím, že rozhodně není žádný obřík.
Kupodivu na něj ale ještě dostanu svrchní kalhotky POP-IN. S vícevrstvou plenkou mi aktuálně připadají jako nejekonomičtější a zároveň vcelku prodyšná možnost látkování. Tedy, upřímě, používám je jen na toho mladšího přes den (v noci má zatím savější bambusovou kalhotovku s vlňáčkama), přiznávám, že po narození druhého jsem toho staršího přesunula do jednorázovek (pravda, hlavně z toho důvodu, že kadil několikrát denně a nepravidelně, hnusně skoro průjmovitě a samozřejmě do plíny...místní naší historii znají).
Ale teď jsem si dokoupila ještě troje POP-IN a tak je zkusím začít používat na noc pro dvouleťáka.

Jinak nic speciálního na BKM bych nekupovala. Pokud tedy chceš něco "skladnějšího" než je normální nočník, tak kupodivu ta dvoulitrová miska není špatná, vozím ji všude :)



Jo, byli jsme tři dny v kempu a malý byl natolik vzorný, že jsem nemusela prát ani jednu pokakanou plenku a kupodivu i počet mokrých plen byl menší, než kolik jsem počítala :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.