| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No právě, aby už konečně někdo přišel na to, jaká bakterie nebo vir to způsobuje. Já si taky myslím, že Biseptol není nic moc zázrak, ale prej na klasickou pneumonii zabírá, ale moc se obávám, že malá i ostatní v rodině nemáme klasický zápal plic. I doktorka říkala, že je to divný a tápala, co dál. Jsem ráda, že jí dneska odebrali vzorky a nezbývá než čekat na výsledky. Jsem totálně vynervovaná, nemůžu se na nic soustředit, jenom malou pozoruju, jak zase hoří, jak dýchá,když spí a když jsem četla na internetu, že ta ptačí psitakóza je v některých případech i smrtelná, tak jsem na pokraji zhroucení. Já už taky zase kašlu, byla jsem u obvoďačky a ta (jak už jsem psala) vše svádí na alergii a dala mi Zodac. POslechově prej dobrý. Tohle léto se nám vůbec nepovedlo, ale to by mě tolik netrápilo, hlavně aby ty děti už byly zdravé, protože jeden začíná být lepší a druhý to chytá od prvního a takle se nám to doma točí už od konce června.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.