| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chválím Brebině pokojíček :-) super nápad!!!!! Fakt hezký, zajímavý, nic složitého, přeplácaného... mě nejvíc nadchla ta síť co na ní dáváte výtvory dětí a lípa...
Ale pochybuju, že by mi něco podobného doma prošlo :-) manžel je stará konzerva :-)
A něco jsem chtěla napsat Večí, ale copak si to sakra pamatuju... jo jestli hrajeme na pc... mé dítě je gambler jako stehno :-) hraje skoro cokoliv... jak na seznamu ve hrách dětské tak na superhry skoro všechno... to jí jde asi ze všeho nejlíp :-)
miluje (je to na seznamu v dětských hrách všechno) opičky, pejska co hledá kapesník, šneka.. poznáš podle obrázků :-) pro děti myslím docela OK hry...

Máte fajn (mimo Brebí :-)) že se vám děti narodily až po 1.9.... já budu muset žádat o odklad školy, abych se přiznala tak nejvíc z lenosti :-) protože budu končit vejšku a dítě ze školky hodím někam... ze školy nikam... takže bych byla ráda, kdyby tam počkala až dostuduju.. ale kolikrát i přemýšlím na co to svedu :-) už sama píše slova (jsem zjistila dneska, přinesla obrázek se jménem filmového hrdiny... opsala to z TV)jinak umí napsat jméno, Áďu, mámu, tátu, Enny.. pozná čísla a do 20 počítá s přehledem....
mimochodem příští týden jí bude koze 5let a nějak mi začíná docházet, že mi klepe stáří na záda :-) holka najednou nějak vyrostla...
Holky, měly by jsme si fakt dát někdy někde rande... Hlasuju pro září než mi začne škola, to už jsem pak v pytli..
A slibuju, že se pokusím dodat nějakou fotku... žádnou jsem nikde nezveřejnila ani nepamatuju...~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.