| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko a všechny holky tady na tématu. Děkuju všem za optání ~x~. Dneska jsem s malou byla zase u doktorky, protože jí včera večer stoupla teplota sice už ne na 39,5, ale "jen" 38,5 a ráno 38. Zdá se mi, že ten Biseptol nějak extra nezabírá. Doktorka jí znova poslechla, pořád slyší pod levou lopatkou hrubé dýchání a nějaké krusty, ale že už je to o fous lepší. Já uřvaná, že se bojím víkendu a jestli by jí nemohla změnit ještě jednou atb. Tak volala kolegyni (u nás se střídají 2 doktorky) a ta jí řekla, že by ten Biseptol neměnila, že je širokospektrý a že doufá, že zabere. Doktorka ale když mě viděla, jak bulím jako želva, tak mi předepsala UNASYN (je to atb na bázi penicilinu), dala mi ho na víkend s tím, že ona by ho určitě nenasazovala, mám ho jen jako pojistku, kdyby fakt ten Biseptol selhal a malá měla zase přes 39 dvakrát po sobě. Jinak přišly předběžné výsledky krve - tak CRP 34, krevní obraz dobrý, jaterní testy dobré, akorát zvýšené nějaké neurony (ale asi to píšu špatně), že prej to bývá u probíhajícího zánětu. Jinak ty výsledky na chlamydie a psitakózu budou později. Dneska malé dělala znova CRP, tak dneska dopoledne měla 38, tak mi fakt nepřijde, že ten Biseptol nějak zázračně zabírá, když včera měla CRP 34. Jsem už fakt zoufalá. Na nemocnici to dr. nevidí, že malá vypadá hezky zavodněná (pořád jí prolejvám), v ordinaci měla sraženou teplotu z rána, tak se jim zdála "dobrá", ale teď večer měla zase 38. Celý den je na posteli, kreslí si, dívá se na pohádku, čteme, je na ní vidět, že je unavená, někdy se sama otočí na stranu a chce být sama. Doktorka říkala, že jí napíše na září a říjen osvobození z tělocviku, protože prodělává vlastně 2 zápaly plic za sebou. Snad nastoupí v termínu do té 1. třídy, ale i kdyby šla o týden později, tak se snad nic moc nebude dít, došla bych do školy pro úkoly a všechno bysme udělaly doma. Tak nám držte palce, ať ten Unasyn nemusím nasadit. Já vím, že jsem hrozná, já bych už chtěla, aby měla normální teplotu 36,6 a ono je to pořád kolem 38. ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.