| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko, my máme takovouhle obvoďačku. Já tam tak nerada chodím, ale zítra tam pomažu, protože si chci nechat udělat ty samé odběry jako malá (chlamydie, mykoplazmata, tu psitakozu...) a už ji vidím, jak se zase bude tvářit: "A jako chcete to proč? Vždyť jsem vám řekla,že to máte alergický kašel a napsala Zodac" ~q~ Už si v hlavě sumíruju, co jí řeknu, řeknu jí, že jestli s tím má problém udělat mi krevní testy na požadovaný bacily, tak že si je tedy zaplatím. Ale chci to, protože se malá může vyléčit a ode mě to zase chytne. Já tomu ptákovi myla klec a taky s ním často byla. Můžu ti říct, Gerberko, že jsem byla strašně mile překvapená na dovolené v jižních Čechách v Suchdole n.Lužnicí tamější lékařkou, která byla velice pečlivá, všechny vymoženosti v ordinaci, supermoderní stetoskop, rychlý streptest, kultivaci moči dělala sama v ordinaci,aby to bylo rychlejší, nádherný čisto a moderní ordinace, sesterna, čekárna - no byla jsem v příjemným šoku, jakou tam mají ordinaci a vybavení a my kousek za Prahou takovou bídu proti tomu. No, abych nelhala, dětské docela ujde, ale obvoďačka, to je ordinace katastrofální, vybavení jak z 50. let minulého století, nic útulného, všechno voprejskaný - děs. Zkusím vložit schválně fotku té čekárny v Suchdole n.Lužnicí, protože sama malá to fotila, jak se jí to líbilo.

Jinak malá je "zatím" bez teploty, hodně odkašlává jakoby vlhce. Mám zase strach, co večer, jestli jí to poletí nahoru. Já koukala na internet na ty chlamydie a tam píšou, že se léčí makrolidama (to byl např. ten Klacid), ale doba léčby je tam 14-21 dní a malá ho brala jenom 8 dní a pak jí to dr. změnila na ten Biseptol. A konkrétně o chlamydii pneumonie tam píšou, že onemocnění probíhá ve dvou fázích, úplně to na malou sedí. Máma mi už nadává, že z toho internetu zblbnu, že už tam nemám nic hledat, ale když já se bojím, že ten Biseptol je slabý a na ty chlamydie absolutně na nic. Už kdyby byly aspoň ty výsledky, ale prej až za týden. No, jestli se potvrdí ty chlamydie, tak začne léčba nanovo. Do školy bych ji dala až po 2 týdnech, všechno bychom se snažily udělat a dohonit doma. Odpoledne zase napíšu a přeju všem hezkou neděli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.