| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, já si cíleně přece nevybírám jen agresivní alkoholiky. Já třeba viděla hodného kluka (muže), který mě chtěl, a který si sem tam dá po práci nějaké to pivo? Kolik takových je. No a když je člověk zamilovaný, vidí na protějšku ty pozitiva... Kdo dokáže předvídat budoucnost? Zkuste rozeznat bezproblémového konzumenta (má-li doma deset prázdných lahví od piva) od problémového alkoholika? To chce nějaký čas, zvláště když je k vám dotyčný několik měsíců milý a ani se s vámi nepohádá... jak poznáte, že časem vám bude nadávat a napadat vás... pokud vám to neřekne jeho bývalá nebo jeho děti, že je to hajzl agresivní... to je ale trochu jiný příběh... jiné téma...

Vybírám si i jiné typy mužů: hodné, ale s nižším vzděláním i IQ; inteligentní VŠ, ale v posteli bez zájmu; skvělého v posteli - svobodného, bohužel se nechce vázat; opět skvělého rozvedeného - bohužel prý není zamilovaný a nemám pro něj odpovídající povahu; další rozv. intelig. vášnivý - rozešli jsme se pro nesoulad povah a zájmů; hodného ing., který byl přesvědčen, že ho málo miluji, protože si předsevzal, že kvůli mně i sobě zhubne, ale nezhubl... (vadilo mu, že mu připomínám dietu - myslela jsem na jeho zdraví...)

Zkoušela jsem jich spoustu za posledních 9 let, kolem 10 vztahů, muži všeho druhu, a nedávám kopačky kvůli malichernostem... Když s někým chodím a miluju se, tak s ním i prdím, luštěniny jsou přece zdravé a nenechám si"vyvalit bok", jak se říká? Nejsem žádná "fajnovka", co by chlapa posílala prdět na balkón...~:-D
~;)

Vítězně mi stále vychází jako č. 1 onen ŽM. Znám ho víc než jen z postele, znám i jeho ženu i děti... Od vidění, někdy jsme spolu i mluvili, zdravíme se ve vší slušnosti...~;) znám jeho bratra, matku, jeho kamarády, manželčiny kamarádky...
Vím, že doma se chová slušně, na děti ani ženu nekřičí, vydělává, jak se dá, aby měli na slušnou dovolenou... Trpělivě poslouchá manželčiny drby z práce apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.