| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

simbě:
děti máme dvě už jsou na druhém stupni Zš. Zkusila jsem studovat když šly samy do první třídy a natřískala si na tom předmětu tak, že jsem to nezvládla. Taky mám manžela, ale hodnýho fandí mi. domácnost, hypotéku, zahradu, podnikání - jsem živnostník, muž pomáhá a podporuje, ale tenkrát se mi to nepovedlo i přes podporu a chci. Asi chci málo. podporu ale mám. Připadá mi, že nestíhám ani jiný důležitý věci a jsem asi divná, že si chci naložit ještě něco navíc.

teď bych jen chtěla aby mne to bavilo ne drtilo, nevím jak to popsat. TAK je to o snaze, taky hodně peněz, a pak mne vydrtí, když mi všechno funguje, jeden předmět, DEBILNÍ.....



takže souhlasím s těma, co jsou pro a). Pokud se hecnu, nic jiného to nebude, prostě se nerada cítím jako fakt blb mezi lidma, co jim je to jedno, tak tohle zaplatí táta nebo máma a jak jsou svobodomyslní anebo vnímající a inteligentní a já jsem ten debil.. přes 40, což je taky dost pěkně motivační.

Jinak mé dočasné rozhodnutí = se, že když už někde seženu peníze na semestr, tak i na doučko, nebo fakt toho studenta nakrmím gulášem a husou, aby mi to vysvětlil.

Ale jste prima holky. Podporujete bojovnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.