| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak zas tak brutální to není - nechala jsem si nastřelit v dospělosti asi 5 naušnic ~:-D a nehla jsem ani brvou. Byla to vteřina.

U mé dcery to nastřelení bohužel bylo zkomplikovánou vadou na pistolce + to,že si doktorka dobře nepodržela hlavičku miminka - respektive zdr. sestra. Zážitek pro nás jako pro rodiče prvního dítěte to byl hrozný,protože jsme samozřejmě měli pocit,že jsme svému milovanému miminku tak ublížili,že nás za to bude do smrti nenávidět. Což bylo tehdy přecitlivělé. Dnes když má dcera za sebou mnohem drastičtější lékařské zákroky již pohlížím na nastřelení jako na prkotinu.

Kdyby chtěla dcera dnes nastřelit naušnice - 5 let dopadlo by to mnohem hůř, po prvním nastřelení by řvala jak tur a druhou naušnici by odmítla. Stačí nám odřené koleno nebo odběr krve a máme co dělat aby jsme ji uklidnili.

Mmch takový odběr krve z žilky na předloktí,která je dost blbě vidět a odebrání tří zkumavek krve byl teda teror...

Zakladatelko neboj - bude to prostě chvilka. Plastové naušnice nevím - přijde mi,že ten plast to snad ani nemůže pořádně propíchnout. Navíc mi ta chirurgická ocel přijde lepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.