| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No vida, holky, gratuluju (potichu :)).

Já už odplenkovala Týnu i na noc, ale ona je schopná být třeba 14 dní suchá a jednou se počurá a já to pak musím v noci řešit, což se mi nechce ~k~. Takže na noc dávám látkovku, která vydrží suchá cca týden až dva. Teď jsme byli u táty, tak jsem ji poctivě zabalovala, i když bylo hrozně horko a jinak jsme spali nahatí. Asi tak po týdnu, co vydržela přes noc suchá, jsme se vraceli pozdě v noci ze svatby, tak jsme ji přednali z auta jen v kalhotkách, punčochách a triku... a ona se jak na potvoru musela počurat zrovna tudle noc ~t~.

Na svatbě se předvedla. Bylo tam hodně mladých rodin s dětmi a moje máma ji vychvalovala u jedné mladé maminky, jak je šikovná, jak ji dáváme čurat od narození a že teď je už bez plenek (čehož si sami všimli, tak se asi ptali). A ona se po chvíli (po tom, co exla trojku nějakého džusu) postavila k jejich stolu a načurala jim tam pod nos solidní louži ~t~. Jiná mladá žena se divila, když jsem ji kojila (při čemž ona vystrkuje zadek a kope nohama), že ji JEŠTĚ kojím a zároveň UŽ je bez plenek. Asi zná jen děti, které se kojí jen pár týdnů, ale plenky mají třeba do tří let.

No, bez plenek je, kvůli sotva jedné nehodě za den ji nebudu balit, navíc v létě. Do zimy to snad vybrousíme.

Tak ať se nám všem daří ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.