| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,
tak to jsem OPRAVDU moc zvědavá, co vám řeknou teď v září na tu mandli. Já ty kapky budu mít zítra, u nás v lékárně je neměli, museli je objednávat, tak hned zítra začneme. Gerberko, ona malá se možná asi hodně unavila, protože jsem jí už včera a předevčírem dovolila jít na zahradu, jenomže tady byla ségra se psem (labradorka), malá za ní pořád chodila (jindy za psem lítá, ale teď jsem jí krotila, tak za ní aspoň chodila, ale stejně hned dole na zahradě, hned nahoře, hned na malinách a asi to bylo ještě brzy). Dneska mi sestra u doktorky říkala, že dřív se zápal plic léčil přes 2 měsíce v nemocnici a že chci na přírodě zázraky. No, každopádně jsem klidnější, že mám ten Klacid doma, i když doktorka mi říkala, abyh jí ho pokud možno nedávala, že už by to měla V KUSE 3. antibiotika za sebou bez pauzy,což je strašný, ale když ona byla fakt včera i předevčírem totálně večer odepsaná. Dneska vážně leží celý den v posteli, v poledne jsem si k ní lehla, že se pokusím, aby aspoň na hodinku usnula, ale nezabrala. Tak se dívá na pohádky, v peřinách si maluje, čteme pohádky, malá je moc hodná, tak uvidím. Ale ten sípot a praskot na těch průduškách má pořád.
Jinak já na neschopence nejsem, jezdím 3-krát týdně brzy ráno a dopoledne jsem doma, kolikrát je malá ještě v posteli, tak ani neví, že jsem někde byla.
Gerberko, určitě sem napiš, jak vy jste dopadli, budu moc držet palce. A co malý? Jak se mu chce zítra do školky? Bude tam spát? Nebo chodí po obědě domů? Jinak přeju hezký večer. Dojanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.