| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,
tak i já nakukuju jak poprvé ve školkách:-)

u nás závěr prázdnin trochu smutný - jak byla mamka v červnu 2x v nemocnici se zánětem střev, tak v srpnu znovu a v pondělí jí odoperovali - vzali jí téměř celé tlusté střevo - takže jí máme po operaci- vývod kterého se tolik obávala) nemá - uvidíme jak se to bude hojit a jak rychle a nakolik se střeva vzpamatují..

Včera jsme tam za ní naklusaly. Původně jsem chtěla až dnes odpoledne, ale pak jsem usoudila, že školkové bacily jsou zrádné a můžou zaútočit hned první den, a nechtěla jsem jí tam nic donést... s další návštěvou počkám do soboty nebo do neděle až po případné inkubačí době. Když jsme byly v dubnu na dnu otevřených dveří, tak jsem si po hodinové návštěvě přinesly z jedné školky rýmu, z druhé srací-blicí virózu, tak mám strach - protože ona bude muset striktně hlídat jakékoliv nachlazení o střevních bacilech ani nemluvím~a~
Vím, že jí tam může cokoliv donést personál nemocnice, který jezdí do práce MHD, ale to už neovlivním. Brácha s Vaškem (mamky přítel) jsou tam každý den a ona je stejně hrozně vyčerpaná a stále ještě pod opiáty. (?opiátama?~d~)

U nás školky brnkačka - Lucka nastupuje až 21.9., bych nepřišla o rodičák. Ředitelka mi tvrdila, že nelze v jednom měsíci kombinovat 5 dní v měsíci a od 21.9. celodenní docházku.... já sama jsem to nezjišťovala a ani nemám potřebu - musím si užít posledních pár dní "mminkovského" období a pokud bude hezké září, tak ještě budem v rámci možností na chalupě. Navíc mamka Lucku miluje a už před operací říkala, že hlavně kvůli ní to chce přežít - a jakmile Lucka nastoupí do školky, tak jí vlastně neuvidí právě kvůli těm bacilům....
Takže jsme se tam šly jen podívat. Lucka spokojená, hned se tam chytla nějaké holčičky (Patricie) a pak už jen pořád chodila za Páťou a my jsme jí ani nezajímali.... jsme se na chvíli i vytratili do šatny a nic.... až jsem měla strach, že Lucka bude brečet, že musí jít domů~t~ No uvidíme jaká bude realita. Když rodiče odcházeli, tak jak tam hromadně brečelo několik dětí, tak z toho byla vyjukaná a asi ani nechápala co se děje a proč děti brečí. Byl tam docela zmatek, tak někdy okolo 9,30 prosily učitelky, aby rodiče postupně odcházeli a ony mohly trošku "začít". Tak jsme šli taky domů.
Obě paní učitelky se zdály hodné - jedna taková maminkovská se tam s jednou holčičkou pořád mazlila, protože holčička plakala a tulila se k ní (hrozně hrásné a dojemné jak se o ní s láskou starala) a ta druhá se zdála taková přísnější - tak se to vykompenzuje.
Odpol byla u sousedky její kamarádka a její teď už velká dcera měla obě a obě si maminka i holčička moc chválily - tak snad budem spokojení... hlavně Lucka.

Leo, tak držíme palce... 7. místo je nadějné, a když to nevyjde od listopadu, tak třeba od ledna nebo později....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.