| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,

nedá mi to a ještě ti napíšu jednu mou zkušenost, co se mi moc osvědčila:

zkus kupit grepy, vymačkat z nich šťávu a dát malé vypít každý den tak skleničku.

Když jsem se jednu sezonu doslova potácela z virozy do virozy (naštěstí teda zápal plic jsem neměla, ale i tak jsem byla běžně 4 dny zdravá a jela jsem nanovo s nějakýma průduškama apod.), tak jsem někde slyšela o těch grepech, že je dobrý pít šťávu (ale čerstvě vymačkanou), tak jsem to zkusila....opravdu poctivě jsem si je kupovala a pila a myslím, že mě to moc pomohlo, nejlíp ráno jako na takový "start". Samozřejmě se musí taky nějaký ten týden, ale určitě bych to pro tu malou teď udělala....

Dělám to i nyní, i když přes léto dávám takovou pauzu a potom od podzimku zase....nejlepší je ten odšťavňovač na citrusové plody, z asi 4 středních grepů vyjde šťáva tak na 3 dny dopředu (dát do nerezového hrníčku do ledničky - hlavně S POKLIČKOU!!! - vydrží to bez obav). Vždycky si odlít do skleničky, přikrýt, nechat chvilku odstát, aby to nebylo tak studený a vypít.

Zrovna jsem si to totiž teď dělala~;), tak jsem si na to vzpoměla a hned ti to píšu!!!

Jo a ještě jsem na jedné starší diskuzi četla, že jedna dívenka po ošklivém zápalu plic brala poctivě 2 měsíce echinaceu - tak taky tip pro tebe - na zregenerování pro malou.

Ještě existují kapky CITROVITAL - stojí asi 140 Kč, obsahují šťávu z grapefruitových jader, občas si to taky kupuju, je to pořádně hořký, takže nakapat do šťávy a vypít....ale to nevím úplně přesně, jestli to můžou i děti.

tak zatím....~;((~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.