| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,

tak my jsme moc dlouho ve školce nevydrželi~n~.....malý v noci na dnešek asi od 2 hodin od rána x-krát zvracel, jako ne nějak obloukem, nebo nějak hrůzostrašně, ale žaludek se mu teda obracel dost - i pak, když už tam nic neměl....

No takže pochopitelně dneska do školky jít nemohl - ještěže manžel je doma, je s ním, já jsem v práci. Ovšem na zítřek nahlášený na stravování není (u nás ve školce jakmile dítě takhle nepřijde neočekávaně jeden den, tak je automaticky odhlášeno ze stravování následující dny - to bych se musela ozvat dneska do 11 hodin, že zítra přijde - což vůbec nešlo).

Vůbec nechápu, z čeho to mohl mít - včera vůbec nic dráždivého nesnědl, jenom jogurt, rohlík a salátovou okurku...a byl hrozně moc hodný, to on teď je i ve školce, musím ho moc pochválit, je vidět, že už je o ten roček starší než vloni....

Jako teď už mu prý jakoby nic není, teplotu nemá, manžel se o něho stará, ale zítra do školky nejde určitě a na pátek to nemá smysl - takže si to musím nějak vyřídit u doktorky...

Dojanko, já vím, že máš starostí víc než dost a víc jak měsíc už ti malá marodí....ale mě ten dnešek teda fakt odrovnal - vždyť ten malý vydržel ve školce pouhé 4 dny!!! a zas něco!! A to se modlím, aby mu nezačínala angína - minule to bylo podobně a byla to nakonec angína~n~.....

A v pondělí nás čeká ta jakoby "definitivní" kontrola ORL před tou operací....~d~

tak zatím....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.