| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko,

ještě jsem nakoukla než půjdeme k doktorce - má dneska až od 12ti hodin, takže se musí počkat.

Malý se "tváří" jakoby mu nic nebylo, už teda od toho včerejška vůbec nezvracel, ani v noci, nic, ale v noci byl horký, takže jsem mu dala Nurofen. Ráno měl 37C a v 10 hodin už 38 C.....Nechápu. Jíst nechce nic, pořád říká, že se mu "dělá špatně" - jasný, takhle může začínat angína, to už jsme zažili, to známe.....Ale dívala jsem se mu několikrát do krku a má ho bledý, nic tam nevidím, i ty mandle má stažený dozadu. No jsem zvědavá, až se na něho podívá doktorka.

V pondělí na to ORL jdeme oba dva - já i manžel, abychom "to slyšeli" společně. Stejně - pokud bude akutně nemocný, tak jít nemůže, to by se muselo asi odložit....Jdeme tam, i když bude brát třeba atb., to je jedno, prostě za každou cenu, jedeme tam autem.

Jak jste dopadli dneska na kontrolním poslechu?? Určitě napiš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.