| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ježiš Lipo, nestraš :-), já už takhle šílím z každýho bacilu kolem nás. To pondělí ještě nevím, jestli půjde na 100 %, ještě to není úplně ono, ve středu 14.9. jdeme na tu imunologii, tak možná to pondělí+úterý bude ještě doma, uvidím. Já bych ji klidně nechala doma dýl, spíš mi jde o to, aby takový ten rozjezd ve škole, co oni tam dělají, aby jí pak nechyběl. Oni nějak krokují matiku, mají učebnice nakladatelství Fraus a učí jinou metodou, než měla starší dcera, nejsou tam klasické rozklady čísel apod., ale vše vytleskávají, krokují, prý je tam moc důležitý rytmus apod., tak aby pak malá "stíhala" s ostatními. Jinak mi o nic nejde, spíš o to zařazení malé. Také tady vyhlížím Gerberku, jestli už jsou zpátky od doktorky a co jim řekla.
Gerberko, prosím tě, kdyby sis vzpomněla, nevíš, kolik kapek se dává toho Lymphomyosotu? Je to na lžičku nebo do vody? Já četla příbalový leták a tam nic není. Když si vzpomeneš (nespěchá to), prosím, napiš mi to sem. Díky moc.~;((:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.