| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc vás zdravím!!

No, koukám, jak jsme se tu sešly teda pěkná trojice~;) - jak LIPOO píše, že synek nešel do školy, krk a teplota... - no aspoň že se tady můžem navzájem utěšit a napsat si.....

DOJANKO - ahoj!!!

No já se tedy opravdu nenudím - posuďte samy:

tak malý je celkem dobrý - to je hlavní věc. V noci na dnešek bez teplot, ani dneska žádná změna, jenom se mu spustila rýma, ale taková normální, průhledná, stříkám mu ten Stérimar s mědí....normálně si dal oběd - česnečku a krupicovou kaši. Přemýšlela jsem, jak to udělat v práci - včerejšek a dnešek mám omluvený jako od lékaře, ale na pondělí jsem si vzala dovolenou - jedeme ráno na to ORL a přeci jenom bude asi lepší, když malý bude ještě ten den doma. Původně jsem myslela, že ho ještě ten den dám do školky (jedeme tam na 8.15, takže to bychom stihli), ale vzala jsem si dovču, takže bude ještě doma.

Jenomže - stejně nevím, jak to udělat dál.....pokud dr. nazná, že fakt ta mandla ven, tak myslíte, že bude lepší, aby do toho 20.9., kdy má jít do nemocnice, byl už doma???? Aby už v podstatě ten příští týden do školky nešel??? To právě nevím, jak bych pak měla udělat s hlídáním~n~

Anebo - dr. prohlídne, domluvíme se (třeba), že to posuneme, že to není na vytržení, že ještě počkáme a v tom případě by v úterý šel normálně do školky....

A teď se teda podržte:

ten starší 11tiletý synek od včerejšího večera (asi od půl desáté) zvracel jak šílenej, to jsem v životě neviděla - lehl si a během 10 minut se mu žaludek zase obrátil a tak dokola snad až do 2 do rána!!! Pak ho to budilo asi po půl hodině a naposledy zvracel tuším v půl páté ráno....od té doby nic. Mám podezření, že to bylo buď ze salátových okurek (to totiž zvracel i ten malý na tu středu) nebo z pudingu se šlehačkou, jak se to prodává....No fakt síla. Jako on občas takové zvracení mívá (tak jednou do roka), ale tohle ho potrápilo fakt šíleně.

Do školy dneska samozřejmě nešel, leží, teplotu měl tak 37,5 C, čili - zatím - horečka ne. Pije, už to nezvrací, takže tekutiny doplňuje, na jídlo chuť absolutně nemá, to je jasný.

No, říkala jsem si, že se fakt nenudím. Uvidíme s ním do pondělka, on se z toho většinou dostal vždy celkem rychle....Takže jsem doma s oběma.

Včera jsem stihla třídní schůzku u staršího (chodí do 6. třídy - takže začíná druhý stupeň), učitelka se mi zdála dobrá, taková velice zkušená, uvidíme.....on se celkově učí velice dobře, ale bude muset víc jako průběžně, no však to znáte....

Lipoo - a jak máš ty staré kluky? Do které třídy chodí?

Dojanko - jak napadlo Lipoo, malou vodit do školy třeba ze začátku na ty 2 hodiny - to se mi zdá dobrý nápad!!! Zvykne si tak postupně....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.