| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

ahoj Dojanko,

píšu ti hnedka, jak jsme dopadli, jak jsem slíbila....no, dr. se ze začátku tvářila, když ho prohlídla, jakože se celkem zlepšil, že ta mandle je teď bez hlenů a do zprávy napsala, že "do třetiny nosohltanu" - takže se asi zmenšila (jsem tak pochopila)...takže nejdřív jsme řešili, že to vyndání posuneme....JENOMŽE - pak mu udělala to tympano nebo jak se to říká - čili změřila mu ten sluch nebo středouší - a má tympano "B" - čili zhoršené. Konečný verdikt je ten, že na ten zákrok příští týden jde, nic nenaděláme....jako ona to změřila potom mně, abych prý viděla rozdíl v těch křivkách - abych viděla, že zdravé středouší je to "A" - tak jak to naměřila mně a ty křivky mně furt dokola ukazovala. Jako na to jsme už fakt neměli argument....

Pak jsme jeli k naší dětské - domluvit se jak dál....samozřejmě prý nejlepší, když do toho příštího týdne už do školky nepůjde, čili já mám dneska dovolenou a od zítřka očr do příštího pondělka. Potom to na den budu mít přerušené (v den toho zákroku půjdu do práce - nebudu doma čučet do zdi) a pak je stejně nějak týden rekonvalescence, takže po tom zákroku bude doma vlastně až do konce září a do školky by šel až v pondělí 4. října.....

Jako samozřejmě pořád nevím, jestli děláme dobře nebo ne - když nejdřív říkala - jo, dobrý, je to lepší - a vlastně až na základě toho tympana, že na zákrok ano.....Jsem naprostý laik a tak dalece se v těch jejich označeních nevyznám (jako co je vlastně to A, B nebo C - ale C je zřejmě nejhorší - a to měl ještě v tom červenci)

Takže takhle jsme dopadli my....

Vůbec nevím, jak to po tom zákroku bude - co mu dávat jíst atd. - jsem v tomhle úplný blbec a sama jsem v nemocnici - díkybohu - ještě neležela (krom porodnice), takže doufám, že mi tam všechno řeknou, protože nemám žádné zkušenosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.